CripTo-Brasil Blog Niestandardowa szafka kuchenna i przegląd firmy zajmującej się refacingiem

Niestandardowa szafka kuchenna i przegląd firmy zajmującej się refacingiemFirma zajmująca się niestandardowymi szafkami kuchennymi i odnawianiem oferuje różnorodne usługi, które są dostępne w różnych przedziałach cenowych. Gdy korzystasz z nich po raz pierwszy, informacje, które dostarczają, mogą być przytłaczające i mogą wydawać się co najmniej zbyt mylące.

Pozwólcie, że podkreślę tylko niektóre usługi, które dokładnie świadczą te firmy zajmujące się odnawianiem szafek kuchennych.

Oferują niezobowiązującą bezpłatną konsultację w domu

Jedną z pierwszych usług, które wykona firma kuchnie na wymiar, szafy i przeróbki, jest konsultacja w domu. Wiele osób może lekceważyć tę usługę, ale zawsze kładę nacisk na wybór firmy, która oferuje tę wstępną usługę.

To, co robi firma, to wysyłanie konsultanta do twojego miejsca na rozmowę z tobą na temat projektu. Zapytają Cię, czego dokładnie szukasz, i zaproponują porady ekspertów, w których utknąłeś. Mogą również chcieć przeprowadzić inspekcję w domu i wykonać pewne pomiary.

Nie musisz płacić za tę usługę. Jeśli znajdziesz firmę, która wystawi ci za to fakturę, po prostu pomiń ją i poszukaj innej.

Szafka kuchenna na wymiar

Dobra firma remontowa powinna być w stanie zaoferować szafki kuchenne na zamówienie. To znaczy, jeśli pracujesz nad całkowitą wymianą szafki. W tym miejscu zawsze podkreślam, że prosisz firmę o dostarczenie portfolio jej poprzednich prac, aby pomóc ci uzyskać dostęp do ich możliwości.

Usługi naprawy lub wymiany

Zaznaczyłem to już powyżej. W zależności od tego, czego chcesz, niestandardowa szafka kuchenna i firma remontowa mogą zapewnić albo. Wymiana może być bardzo droga. W rzeczywistości nie jest niczym niezwykłym otrzymać wycenę około 8000 USD za wymianę około 15 szafek.

Z drugiej strony refacing może być o 50% tańszy i bardzo skuteczny. Dobra firma powinna być w stanie zaoferować różne opcje obróbki. Takich jak użycie materiałów takich jak laminaty z tworzyw sztucznych, fornir, folie termiczne i inne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *